top of page

Obchodní odělení:

Bc. Herbert Kühnel

tel.  +420 605 238 877

email: obchod@deta-bruntal.cz

DETA spol s.r.o.

Pod vrbami 1920/3

Bruntál, 79201

            IČO: 4153059

            DIČ:CZ47153059

kontakt

Servis: 

Zdeňek Holko

email: servis@deta-bruntal.cz

O nás...

Kdo jsme ? 

          DETA spol. s r. o. působí na trhu již od roku 1992 a v dnešní době znamená pro naše zákazníky poskytnutí komplexních služeb v oblasti kovovýroby, obchodní činnosti, automatizační techniky a výrobě jednoúčelových strojů. 

Stali jsme se stabilní společností, která nabízí zázemí a osobní přístup nejen našim obchodním partnerům, ale i svým zaměstnancům.

       Naše nepřeberné zkušenosti z mnoha realizovaných projektů dávají našim zákazníkům jistotu, že naše produkty jsou odzkoušené, prověřené a technologicky promyšlené. Naše výrobky dodáváme především pro automobilový a elektrotechnický průmysl ale i do výrobních dílen či malých firem. 

       Společnost klade důraz na spokojenost zákazníka, proto jejich smluvní vztahy zpravidla nekončí pouze předávkou produktu, ale je k dispozici po celou dobu užívání v případě potřeby servisu. Cílem společnosti je zvyšování své pozice na trhu být moderní, stabilní a prosperující společností, která patří mezi špičku ve svém oboru nejen na regionální úrovni. Za tímto účelem je pro společnost zásadní komplexnost poskytovaných produktů a služeb a možnost tak plně vyhovět potřebám zákazníků.

DJI_0203.jpg
bottom of page