O nás...

areál firmy Deta

Jsme z Bruntálu!

" drsný kraj....

                              drsný stroje..."

          DETA spol. s r. o. působí na trhu již od roku 1992 a v dnešní době znamená pro naše zákazníky poskytnutí komplexních služeb v oblasti kovovýroby, obchodní činnosti, automatizační techniky a výrobě jednoúčelových strojů. 

Stali jsme se stabilní společností, která nabízí zázemí a osobní přístup nejen našim obchodním partnerům, ale i svým zaměstnancům.

       Naše nepřeberné zkušenosti z mnoha realizovaných projektů dávají našim zákazníkům jistotu, že naše produkty jsou odzkoušené, prověřené a technologicky promyšlené. Naše výrobky dodáváme především pro automobilový a elektrotechnický průmysl ale i do výrobních dílen či malých firem. 

       Společnost klade důraz na spokojenost zákazníka, proto jejich smluvní vztahy zpravidla nekončí pouze předávkou produktu, ale je k dispozici po celou domu užívání v případě potřeby servisu. Cílem společnosti je zvyšování své pozice na trhu být moderní, stabilní a prosperující společností, která patří mezi špičku ve svém oboru nejen na regionální úrovni. Za tímto účelem je pro společnost zásadní komplexnost poskytovaných produktů a služeb a možnost tak plně vyhovět potřebám zákazníků.